четвер, 29 серпня 2013 р.

2 вересня відбудеться Євронаступ на парламент, Кабмін та Адміністрацію Президента

2 вересня о 9:30 відбудеться пікетування Погоджувальної ради Верховної ради України (вул.Грушевського, 18/2). 

Вимоги акції «Євронаступ»: розглянути протягом наступної сесії парламенту усі необхідні євроінтеграційні закони, відмовитись на цей період від внесення провокаційних законопроектів та блокування трибуни, забути про партійність до саміту у Вільнюсі і працювати виключно на національний інтерес.


Один з організаторів акції, координатор Робочої групи Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» Сергій Бондарчук вважає, що громадськість не може собі дозволити таку розкіш, як довірити політикам наше європейське майбутнє. «Ми бачимо, що вони не справляються з цим завданнями — виконання більшості пунктів Фюле провалено. На політиків треба тиснути. Саме тому 2 вересня громадськість проведе акцію «Євронаступ» на якій вимагатиме від політиків реальної роботи на євроінтеграцію», - сказав Бондарчук.

Організатори «Євронаступу» наголошують - акція відбуватиметься без партійних прапорів, вітаються лише прапори України та Євросоюзу. Під час акції буде здійснено похід до Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента України з метою передачі відповідних звернень представникам влади. Очікується, що у «Євронаступі» візьмуть участь близько тисячі громадських активістів та небайдужих громадян.Немає коментарів:

Дописати коментар